Portal Beauty

BOHOBOCO w wiosennej kampanii zaciera granice wieku 81-letnią modelką Heleną Norowicz

Boo
Czas czytania: 2 minut
Możemy być dumni z naszej polskiej marki BOHOBOCO i jej najnowszej kampanii odzieżowej. Zaproszono jako modelkę 81-letnią aktorkę Helenę Norowicz, która wystąpiła wraz z Magdą Jasek modelką BOHOBOCO. Różnica wieku to 60 lat, ale patrząc na zdjęcia z sesji nie możemy wyjść z podziwu dla fotografa Marka Kepinskiego jak zachwycająco uchwycił piękno starszej modelki nic nie ujmując młodszej.

 

W naszych oczach marka BOHOBOCO zyskała i poszerzyła krąg klientów, pokazując, że ich odzież wygląda równie stylowo na starszych paniach, które chcą wyglądać wprost zjawiskowo.

Aktorka Helena Norowicz urodziła się 14 listopada 1934 roku i jest znana z warszawskich teatrów, grała również w Teatrze Telewizji oraz w filmach. Jej przykuwająca uwagę klasyczna, acz dość oryginalna uroda zapewne dostarczy wielu wrażeń oglądającym kolekcję.

 

„WSPÓŁCZESNA MODA ZACIERA GRANICE WIEKU”

Duet BOHOBOCO czyli Michał Gilbert Lach oraz Kamil Owczarek swoją kolekcję wiosna-lato 2015 utrzymują w stylu charakterystycznym dla BOHOBOCO.

Minimalizm, geometria, gra kontrastów bieli i czerni, połyskujacych elementów, błekicie i pudrowym różu. Wspomniana geometria to element obecny w każdym aspekcie kolekcji, dla której inspiracją stała się przestrzeń współczesnej metropolii. Surowa, abstrakcyjna scenografia będąca surrealistyczną interpretacją wielkiego miasta uzupełnia prezentowane sylwetki.

 Projektanci udowadniają, że dzisiejsza moda adresowana jest do wszystkich kobiet, niezależnie od ich wieku. BOHOBOCO stawia na różnorodność, na nowo definiuje pojęcie atrakcyjności, zarówno fizycznej  jak i emocjonalnej.

„Tworząc najnowszą kolekcję chcieliśmy pokazać i jednocześnie podkreślić, że współczesna moda zaciera granice wieku. Każda kobieta może czuć się świetnie w naszych projektach, być kobietą BOHOBOCO”.

 

 Dla Pani Heleny, debiutującej w 1959 roku na deskach Teatru Klasycznego i muzy Jerzego Szajny, udział w kampanii BOHOBOCO był nowym doświadczeniem.

 

„Muszę przyznać, że na planie czułam się znakomicie. Profesjonalna i wyrozumiała ekipa sprawiła, że czułam się pewnie i zapomniałam o wszystkich swoich niepokojach, związanych z wiekiem i brakiem doświadczenia. Pomimo wielogodzinnej pracy na planie, następnego dnia obudziłam się naładowana pozytywną energią” – wspomina Pani Helena.

Już po raz piąty Kamil i Gilbert zaprosili do współpracy światowej klasy top modelkę Magdalenę Jasek.

„Cieszymy się, że nadal możemy pracować z Magdą. To ceniona na całym świecie top modelka, która mimo niezwykle napiętego kalendarza zawsze z przyjemnością podchodzi do każdego nowego projektu”.

 

W wiosenno-letniej kolekcji pojawiły się również buty, torebki i paski zaprojektowane przez duet BOHOBOCO. Linia eleganckich akcesoriów stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji.

„Zawsze chcieliśmy ubierać kobiety od stóp do głów”. Dzięki konsekwencji w działaniu spełnili swoje marzenie.

 

Współczesne ujęcie klasyki to wszechobecny motyw w projektach duetu. Kampania promująca wiosenno-letnią kolekcję BOHOBOCO prezentuje dodatkowo nowe i odważne spojrzenie na dzisiejszą modę.

 

———————-

Modelka- Magda Jasek, Free Models i Helena Norowicz

Fotograf –Marcin Kempski, I-Like-Photo

Asystent fotografa – Grzegorz Skoneczny, I-Like-Photo

Stylizacja – BOHOBOCO

Stylizacja włosów – Piotr Wasiński,  Van Dorsen Talents

Make up – Iza Wójcik, Van Dorsen Talents

Scenografia : Ewa Iwańczuk i Tomasz Felczyński

 

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Napoje energetyzujące nie dla wszystkich!

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Kilka ciekawostek anatomicznych

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Borelioza-rozpoznanie, objawy i leczenie. Sezon na kleszcze i choroby odkleszczowe rozpoczęty

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!